Kwiecień w “Motylkach”

W kwietniu omawialiśmy w grupie następującą tematykę: Tydzień 1: Bajki i baśnieTydzień 2: W gospodarstwieTydzień 3: Książeczki z mojej półeczkiTydzień 4: Zabawy sensoryczne Ponadto zrealizowaliśmy program prozdrowotny pt. “Skąd się biorą produkty ekologiczne” i obchodziliśmy Dzień Ziemi. Zapraszam na fotorelację. Zachęcam również do wzięcia udziału w konkursie “Rymowanki Malowanki” – szczegóły w osobnym wpisie.

Czytaj dalej

Marzec w Motylkach

Z lekkim opóźnieniem przesyłam relację fotograficzną z działań w naszej grupie. W marcu omawialiśmy następującą tematykę: 1. W marcu jak w garncu 2. Dbamy o zdrowie na przedwiośniu 3. 4. Nadchodzi wiosna Ponad to obchodziliśmy Dzień Otwarty Przedszkola i Powitanie Wiosny. Zapraszam również do śledzenia galerii zdjęć w pozostałych grupach.

Czytaj dalej

II Konferencja edukacyjna online: Autyzm. Życie / bycie w spektrum – zapisy do 02.04.24r. do godziny 22.00

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w II Konferencji edukacyjnej online “Autyzm. Życie / bycie w spektrum”, która odbędzie się w dniu 4 kwietnia br. o godz. 14:45. Organizatorzy: RODN “WOM” w Katowicach Uniwersytet Bielsko-Bialski Oddział Śląski PFRON Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach Miejsce: Platforma Microsoft Teams Termin: 04.04.2024 r., godz. 14:45 – 19:30 UWAGA!!! Data nadsyłania […]

Czytaj dalej

Luty w “Motylkach”

W lutym omawialiśmy w grupie następującą tematykę: Tydzień 1: Zabawy na śnieguTydzień 2: Zabawy na śnieguTydzień 3: W kosmosieTydzień 4: Zwierzęta egzotyczne Ponadto świętowaliśmy: 20. lutego 5. urodziny Michałka, 26. lutego Dzień Dinozaura, 14. lutego Walentynki. Oglądaliśmy teatrzyk, poznaliśmy zawód księgarza i magika oraz aktywnie spędzaliśmy ferie w przedszkolu. Zapraszam na fotorelację:

Czytaj dalej

Konkurs plastyczny dla M.P. nr 50 w Katowicach pt. Wielkanocny zajączek” – wszystkie grupy

Uwaga! Zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.„Wielkanocny zajączek”. 1.Celem konkursu jest: kształtowanie dziecięcej wrażliwości, wyobraźni oraz kreatywności,      kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz stwarzanie  okazji do wspólnego  spędzania   czasu. 2. Praca ma być wykonana wspólnie z  rodzicem. 3. Technika pracy jest dowolna. 4. […]

Czytaj dalej